Společnost

Společnost BIOROCK byla založena v roce 1988. Za dobu své existence se stala známou svými odbornými znalostmi v oblasti čištění odpadních vod. BIOROCK není vázána pouze na jeden region, ale uvažuje v globálních parametrech. V současné době má svá obchodní zastoupení a realizuje úspěšné projekty po celém světě. 

Společnost BIOROCK vyvinula řadu certifikovaných řešení pro čištění odpadních vod, která mohou být použita nejen u jednotlivých domů, ale i u skupin domů, restaurací, hotelů, kempů, institucí (škol, hal, atd.), komerčních objektů a bytových domů.                  

Náš tým

Tým odborníků společnosti BIOROCK se skládá z profesionálů, kteří jsou nadšení pro svou práci a zajímají se o ekologické problémy ochrany vody. 

Energie našich vývojářů se koncentrovala do vývoje nových koncepcí úpravy odpadních vod. Tyto koncepce jsou testovány "naživo" v odpovídajícím prostředí, ve spolupráci s národním výzkumným centrem.              

Naše oddělení výzkumu a vývoje je vybaveno nejlepšími a nejmodernějšími softwarovými programy. Je schopno navrhnout dokonalé jímky, zvládnout proměnné veličiny pevnosti u jednotlivých materiálů, zajistit dostatečnou odolnost vůči zemnímu a vodnímu tlaku, vypočítat nejvhodnější rozměry a tloušťku stěn.